جلسه راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری استان هرمزگان با حضور ابراهیمی نایب رییس مرکز خدمات سرمایه گذاری ،رئوفی معاونت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری هرمزگان و پاکزاد مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری برگزار گردید.
در این جلسه ابراهیمی گفت: پنجره واحد سرمایه گذاری برای کوتاه کردن مسیر انجام استعلام ها و صدور مجوزها راه اندازی شده است .این سامانه در نه استان احرایی شده است و هرمزگان دهمین استان است که پنجره واحد الکترونیکی سرمایه گذاری را راه اندازی می کند.
وی در ادامه گفت: یکی از برنامه هایی که در حوزه بهبود فضای کسب و کار بر روی آن کار می کنیم، پنجره واحد سرمایه گذاری است.نقشه راه سرمایه گذاری، متفاوت از پنجره واحد سرمایه گذاری است که اگر نقشه راه تکمیل شود، پنجره واحد هم در زیر مجموعه آن قرار می گیرد.
در ادامه رئوفی، معاون اقتصادی استانداری هرمزگان هرمزگان گفت:
دکتر همتی استاندار محترم از ابتدای حضور در استان بر احیای مرکز سرمایه‌گذاری تاکید داشتند و در کمتر از دو ماه نیز آن را عملی کردند.ما به دنبال حذف روش های سنتی و تسهیل امور هستیم. تمام مجوزهای لازم از طریق این پنجره انجام می شود.

در این جلسه که در محل سالن اجتماعات اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان برگزار شد مدیران و معاونین دستگاههای اجرایی حضور داشتند

 

 فریدون همتی
استاندار و رئيس مركز خدمات سرمايه گذاري استان هرمزگان

 

محمد علی امانی زاده
مدیر کل و  نائب رئیس مرکزخدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان