مشاور استاندار و رئيس مرکز خدمات سرمايه گذاري استان هرمزگان منصوب شد

 در حکم دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به نوشین معلمی آمده است:
با توجه به راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان (پنجره واحد) برای متمرکز نمودن امور مربوط به سرمایه گذاری از طریق این مرکز و پرهیز از مراجعه سرمایه گذاران به دستگاه های اجرایی که موجب اتلاف وقت، سرگردانی، ایجاد موانع و طولانی شدن مسیر صدور مجوزات می شود در راستای سیاست دولت تدبیر و امید جناب دکتر روحانی رئیس جمهور محترم، این مرکز ایجاد و بایستی در چارچوب و فرآیندی تسهیل گر همه موانع و مشکلات موجود در سر راه سرمایه گذاری را برطرف نموده و سرعت در اجرای بررسی صدور مجوزات را در پی داشته باشد تا سرمایه گذاران عزیز انگیزه بیشتری برای فعال شدن پیدا کنند. همکاری تمام دستگاه های اجرایی الزامی است، نظارت و تهیه و تدوین گزارش هفتگی از نحوه همکاری دستگاه ها لازم است.
لذا به پیشنهاد مدیرکل اموراقتصادی و دارایی و همچین مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری جنابعالی به عنوان مشاوراستاندار و رئیس این مرکز منصوب می شوید.
امیدواریم با تاکید بر عنایات الهی و بهره گیری از رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب اسلامی و پیاده کردن سیاست های دولت تدبیر و امید در این حوزه که مهمترین بخش پشتیبان سرمایه گذاری است موفق و موید باشید.
شایان ذکر است، نوشین معلمی در حال حاضر معاون اقتصادی و سرمایه گذاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان هرمزگان است.

 

 

 فریدون همتی
استاندار و رئيس مركز خدمات سرمايه گذاري استان هرمزگان

 

محمد علی امانی زاده
مدیر کل و  نائب رئیس مرکزخدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان