سعید توتونچی ملکی مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت امور اقتصادی و دارایی در نشست هم اندیشی مدیران منطقه 8 وزارت امور اقتصادی و دارایی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیان اینکه وزارت اقتصاد سیاست های راهبردی را برای جهش تولید تدوین و ابلاغ کرده است بر اجرای این سیاستها در استان ها تاکید کرد.
وی گفت: برنامه عملیاتی مشترک برای مناطق با تاکید بر اموری نظیر تسویه اسناد خزانه اسلامی، مولد سازی اموال دولتی و توسعه پنچره واحد برای سال 99 در حال تدوین است که به زودی ابلاغ می شود.
توتونچی بر پیگیری برنامه های 5 گانه وزیر علاوه بر برنامه های عملیاتی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای کارکنان تاکید کرد.
در ادامه امانی زاده مدیر کل استان هرمزگان ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد حوزه های اقتصادی استان در سال 98 به بیان برنامه های جدید استان جهت دستیابی به اهداف وزارت متبوع پرداختند. ایشان با تاکید بر میزان سرمایه گذاری مصوب و جذب شده سال 98 هرمزگان بیان داشتند نظارت بر سرمایه گذاری های مصوب سالهای گذشته و پیگیری جهت ثبت سرمایه های وارده آنها و نیز شناسایی سرمایه گذاری های خارجی غیر مصوب استان از جمله برنامه های استان در سال 99 خواهد بود.

 

 فریدون همتی
استاندار و رئيس مركز خدمات سرمايه گذاري استان هرمزگان

 

هدایت اله خسروانی فرد
سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی و  نائب رئیس مرکزخدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان
 

ورود به سایت