به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان ،نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان به ریاست دکتر همتی برگزار شد.
در این نشست که با موضوع نقشه راه و اطلس سرمایه گذاری استان هرمزگان تشکیل شد،مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط با این امر حضور داشتند
ابتدای این نشست محمدعلی امانی زاده نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان به ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده جهت عملياتي نمودن اطلس سرمايه گذاري استان پرداختند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در ادامه به اهم مشکلات پیش رو در زمینه ی موضوع این نشست اشاره کرد.
در بخش دیگری از این جلسه مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری هرمزگان با قدردانی از همکاری ها و زحمات امانی زاده نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان به اهمیت و همکاری دستگاه های اجرایی اشاره کرد.
مهندس شهرزاد در ادامه با بیان اینکه اصلاح فرایندها در دستور کار آماده سازی اطلس سرمایه گذاری استان قرار دارد به همسان سازی بانک های اطلاعاتی اشاره کرد.
در این نشست دکتر همتی استاندار هرمزگان به اهمیت حضور و همكاري دستگاه ها در اين امر اشاره نمود، ايشان با بیان اهمیت تسریع خدمات سرمایه گذاری در استان به چشم انداز اطلس سرمایه گذاری هرمزگان اشاره کرد و روند سرمایه گذاری را نیازمند هوشمند سازی دانست، وی در ادامه به اهمیت یکپارچه سازی سامانه سرمایه گذاری کشور اشاره کرد و آن را زمینه ساز تسهيل و تسریع امور سرمايه گذاري دانست.
در پایان این نشست دکتر همتی ضمن تقدیر از مهندس شهرزاد مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری هرمزگان و همچنین محمد علی امانی زاده نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان از مدیران دستگاه های اجرای استان خواست به بخش سرمایه گذاری نگاهی ملی داشته باشند و تسهیل و تسریع امور را مد نظر قرار دهند.

 

 

 فریدون همتی
استاندار و رئيس مركز خدمات سرمايه گذاري استان هرمزگان

 

مهدی دسینه
نماینده ی وزیر ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان هرمزگان 

ورود به سایت